تعمیر گوشی zenfone

تعمیر گوشی zenfone

تعمیر گوشی zenfone

 

ایسوس یکی از بزرگترین برند های دنیا محسوب میشود و در بین بسیاری از برند ها توانسته گوی رقابت را برباید . ایسوس در بسیاری از کشور های دنیا و تقریبا در هر ۵ قاره دارای نمایندگی فعال است . این برند محصولات بسیاری دارد و توانسته در بسیاری از این محصولات موفقیت های زیادی کسب کند . این برند محصولات بسیاری دارد و از مهم ترین آنها میتوان به مادر بورد ، کارت گرافیک ، لپ تاپ ، تبلت ، اسمارت فون ، ال سی دی و تجهیزات شبکه شاره کرد . ایسوس یکی از برند های بسیار محبوب در تمام دنیا محسوب میشود و ما میتوانیم ایسوس را جزو ۵ برند برتر کره زمین در زمینه آی تی و تکنولوژی دیجیتال بدانیم .

تعمیر گوشی zenfone

تعمیر گوشی zenfone

تاریخچه ایسوس

تعمیر گوشی zenfone

تعمیر گوشی zenfone

ایسوس برندی از کشور تایوان است که در سال ۱۹۹۰ در شهر تایپه متولد شد . چهار مهندس که در برند ایسر مشغول بودند تصمیم میگیرند خودشان برندی تاسیس کنند تا بتوانند ایده خود را در کمپانی خود پیاده کنند . نا ایسوس را از نام اسب بالدار و افسانه ای یونان باستان یعنی پگاسوس میگیرند و نام اصلی این شرکت ایسوس تک است .

همانطور که گفته شد ایسوس در تقریبا در تمامی محصولتی که تولید میکند بسیار موفق بوده است و حرف های زیادی برای گفتن دارد اما در تمام دنیا ایسوس را به پدر مادر بورد های جهان میشناسند . ایسوس با مادر بورد های مختلف با کارایی ها و کاربری های مختلف توانسته بسیاری از نیاز های بازار را تامین کندد و کیفیت فوق العاده محصولات ایسوس توانسته کاربران را در زمینه مادر بورد از هر برند دیگری بی نیاز کند .

در سال ۲۰۰۷ ایسوس و مادر بورد هایش در بیش از ۳۰ % کامپیوتر های جهان حضور داشته است که این یک موفقیت استثنایی برای این برند محسوب میشود . همچنین ایسوس جزو اولین شرکت هایی است که به تولید لپ تاپ مشغول است و برای برخی از مدل های خود بیش از ۵۰۰۰ هزار جایزه و گواهینامه بین المللی دریافت کرده است  . و در سراسر دنیا ایسوس برندی پیشرو است و توانسته بروز ترین تکنولوژی ها را در قالب این برند به سراسر دنیا معرفی کند .

 

Zenfone

تعمیر گوشی zenfone

تعمیر گوشی zenfone

ایسوس در سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به دنبال تولید گوشی های هوشمند بود زیرا ایسوس هم مانند بسیاری از برند ها پیشبینی کرده بودند که سالها بعد گوشی های هوشمند دنیا را تصرف میکنند و در نهایت ایسوس گوشی های هوشمند خود را برای اولین بار در دنیا در سال ۲۰۱۴ معرفی کرد .

نام این گروه از گوشی های هوشمند zenfone بود که اولین نسل آن در ۲۰۱۴ و نسل بعدی در سال بعد با تنوع مختلف روانه بازار شد که میتوان به zenfone مکس و zenfone زوم اشاره کرد . در سال ۲۰۱۶ zenfone سری ۳و در سال ۲۰۱۷ سری  ۴ این گوشی های هوشمند به بازار آمدند  ولی در سال ۲۰۱۸ گوشی های zenfone به همراه تبلت های بسیار متنوع ایسوس به بازار آمدند همچنین گوشی های zenfone پرو و zenfone سری ۵ به بازار آمدند .

 

تعمیرات گوشی

تعمیرات گوشی در ایران امر بسیار مهمی است و ممکن است بسیار حساس باشد  . این در حالی است که بسیاری از مراکز غیر مجاز در زمینه تعمیر گوشی zenfone فعالیت میکنند و مشکلات کاربران را بیشتر میکنند . ایسوس توانسته بهترین تجهیزات را برای تعمیر گوشی zenfone و لپ تاپ ها در نمایندگی خود مهیا کند و این تجهیزات با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر نوع تعمیرات بهترین تجهیزات برای تعمیر گوشی zenfone هستند که همانطور که گفته شد در تمام نمایندگی های فعال در ایران از این تجهیزات استفاده شده . این در حالی است که بسیاری از شرکت ها ی بزرگ به خاطر مسایل سیاسی و تحریم ها قادر به وارد کردن تمام تجهیزات خود لوازم حانبی و یدکی نیستند ولی ایسوس در این زمینه پیشگام بوده است .

شما هم با جستجو دراین زمینه و جویا شدن نظر کاربران در فضایی وب میتوانید متوجه شوید که کاربران گوشی های zenfone بعد از تحویل گوشی خود از خدمات تعمیر گوشی zenfone راضی بوده اند و نظرات مثبتی در فضای وب گذاشته اند همچنین رفتار و نوع ارائه خدمات بسیار حرفه ای ارزیابی کرده اند که این مساله با عث محبوبیت زیاد برند ایسوس در ایران شده است .

 

 

 

 

5 thoughts on “تعمیر گوشی zenfone

 • By Mehdi - Reply

  ایسوس بنده زن فون ۶ است که در اثر ضربه بلندگوی آن خراب شده و نیاز به تعمیر دارد لطفا در صورت تعمیر با شماره های زیر تماس بگیرید۰۹۹۱۱۴۴۵۴۷۵

 • By محمدحسین - Reply

  سلام گوشی من زن فونx هردوسیم کارت فعال میباشد ولی برا تماس گیری فقط میشه از یکیشون استفاده کرد یا کسی ک میخواد زنگم بزن میگه چرا خطت خاموش درصورتی ک انتن هردو پرمیباشد درصورت کمک باشماره تلفن
  ۰۹۰۱۰۹۲۷۶۲۹ تماس بگیرید

 • By milad - Reply

  سلام تاچ و ال سی دی گوشی شکسته هم زن فون ۳مکس هم زن فون ۲

 • By کشاورز - Reply

  ساام.السی دی عوض گردم ولی تاچ نداده روشن میشه ثفحه معلوم.

  • By سهیل مهدی زاده -

   برای تعمیر ارسال بفرمایید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>