شرکت Asus

شرکت Asus

شرکت Asus در دنیا یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی دیجیتال محسوب میشود و خیلی از محصولات آن موفقیت های بسیار زیادی در سراسر دنیا کسب کرده است این شرکت کار خود را در سال ۱۹۹۰ که سال ۱۳۶۹ شمسی است در تایوان و شهر تایپه شروع کرد . مدیران ارشد Asus از مهندسان سابق برند ایسر بودند که این چهار دوست توانستند برندی را تاسیس کنند که با کمپانی سابق خود رقابت کند . Asus نام خود را از چهار حرف آخر پگاسوس که نام اسب بالدار و افسانه ای یونان باستان است انتخاب کردند که از جهات شبیه به اسم ایسر که اسم کمپانی سابق آنها بوده هم هست .

شرکت Asus

شرکت Asus

شرکت asus بهترین تولید کننده مین برد در جهان

مین بورد شرکت Asus

مین بورد شرکت Asus

این شرکت را پدر مین بورد در سراسر دنیا میدانند چراکه asus توانسته با استفاده از منابع خود بهترین مادر بورد های دنیا را تولید کند و حرف اول را در این زمینه در تکنولوژی دیجیتال دنیا بزند تا جایی که این شرکت و مادر بورد هایش در سال ۲۰۰۹ در ۳۰% از تما کامپیوتر های دنیا حضور داشتند و باعث شد که لغب پدر مادر بورد ها دنیا را به برند Asus بدهند .

محصولات شرکت Asus

شرکت Asus

شرکت Asus

Asus محصولات بسیاری را در نمایندگی های خود در سراسر دنیا به عرضه گذاشته است از جمله این محصولات میتوان به مادربورد ، مادر بورد های سرور ، لپ تاپ ، کارت گرافیک ، پروژکتور ، تبلت و موبایل یا اسمارت فون ها اشاره کرد که شرکت asus توانسته در تمام این محصولات موفقیت های چشمگیری کسب کند و با بالا بردن سود خود در زمان کم چشم تمام جهان را به این برند معطوف کند این برند از غول های صنعت تکنولوژی محسوب میشود و نمایندگی های آن در هر ۵ قاره حضور فعال دارند .

انقلاب شرکت Asus

شرکت Asus

شرکت Asus

در سال  ۲۰۰۷ شرکت asus کامپیوتری را به بازار معرفی کرد که قواعد بازی را در کل تغییر داد این کامپیوتر ها که پدر لپ تاپ های امروزی است Eee pc نام داشت که در تمام دنیا سرو صدایی به پا کرد و باعث شد برند Asus برنده ۳۲۶۸ جایزه و گواهینامه بین الملی بشود این کامپیوتر های asus نیازی به لوازم جانبی نداشتند و کاربری بسیار آسان یکی از نقات قوت این لپ تاپ بود و هر کس بدون هیچ دانش خاصی میتوانستند از این لپ تاپ استفاده کنند.

با ورود این محصول به بازار ها باعث شد شرکت Asus به سود دهی خیلی زیادی برسد و در سال ۲۰۰۹ توانست رتبه سوم را در زمینه تولید کامپیوتر های خانگی در سراسر دنیا کسب کند این برند در دنیا ۱۰۰۰۰ کارمند دارد و بسیاری از نمایندگی ها آن در سراسر دنیا فعال هستند .

شرکت Asus در ایران

شرکت Asus

شرکت Asus

از جمله شرکت هایی که در اوایل وجود تکنولوژیهای دیجیتال در ایران حضور فعال داشت برند asus بوده است و بسیاری از تکنولوژی ها و محصولات جدید خود را به صورت بروز برای ایرانیان به ارمغان آورد و دلایل زیادی وجود دارد که نمایندگی های asus در ایران از نمایندگی های موفق و محبوب در ایران هستند asus و محصولاتش دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و از هر قشری با هر استفاده ای که از این برند دارند از این نام راضی هستند .

نمایندگی های asus در سراسر ایران فعال هستند از جمله کلان شهر های کرج ، اصفهان ، شیراز ،مشهد و از همه مهم تر تهران چراکه تهران علاوه بر پایتخت جغرافیایی ایران پایتخت تکنولوژیک کشورمان هم  محسوب میشود از جمله دلایل موفقیت نمایندگی asus در ایران این است که همیشه این برند سعی در این داشته که بهترین خدمات پس از فروش را خدمت کاربران خود عرضه دارد و جزو برترین برند های ایران در زمینه خدمات پس از فروش محسوب میشود .

این مهم با تشکیل تیم های تعمیر که متشکل از مهندسان ،کارشناسان و تکنسین های کار بلد و زبده به وجود آمده که این تیم ها با استفاده از بهترین تجهیزات و ادوات تعمیر و با استفاده از تجربه خود توانسته اند نظر تمامی مراجعین به این مرکز را جلب کنند . شما میتوانید با جستجو در موتور جستجو گر گوگل نظر بیشتر کاربران برند asus را جویا شوید و دریابید که این برند توانسته در زمینه خدمات پس از فروش گام های مثبتی در کشورمان ایران بردارد و موفقیت های زیادی کسب کند.

1.2/5 - (22 امتیاز)

One thought on “شرکت Asus

  • By لیاقت علی کیانی - Reply

    سلام و احترامات

    از ده سال به ای سو از کامپیوتر شرکت ایسوس استفاده میکنم واقعا از کار کرد شان راضی هستم. این پست را به این دلیل مینویسم چون پرزه جات شان در کشور ما بسیار کم پیدا است و قیمتی هم است. برا حل این مشکل نیاز به همکار داشتم ممنون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>