نمایندگی ایسوز

نمایندگی ایسوز

نمایندگی ایسوز

 

نمایندگی ایسوز بیان کرد یکی از بزرگترین شرکت های دنیا که جزو غول های تکنولوژی دیجیتال محسوب میشود شرکت ایسوس است . این شرکت در سال ۱۹۹۰ کار خود را در پایتخت تایوان شهر تایپه شروع کرد .

شرکت ایسوس را پدر مارد بورد جهان میدانند چراکه بیشتر بازار مادر برد در دست این شرکت است و توانسته به غیر از بقیه محصولاتش حرفای بسیاری در زمینه مادر بورد در سطح جهان داشته باشد.

کاربران ایرانی هم برای کاربری ها مختلف از مادر بورد ایسوس استفاده میکنند و در فضای وب قابل مشاهده است که مادر بورد های این برند توانسته نظرات بسیار مثبتی را به خود جلب کند  .

نمایندگی ایسوز

نمایندگی ایسوز

در سال ۲۰۰۹ مادر بورد های برند ایسوس در ۲۹ درصد از تمام کامپیوتر های دنیا بوده است که این رقم رقم قابل توجهی در بین بسیاری از برند های دنیا بوده است .

پس از این موفقیت ایسوز از تلاش خود دست نکشید و هروز در زمینه های مختلف با کاربری های مختلف از جمله گیمینگ و ماینینگ اقدام به ساخت مادر بورد کرد .

از دیگر محصولات ایسوس میتوان به مادر بوردهای سرور ، لپ تاپ ، ال سی دی و کارت گرافیک اشاره کرد .

بنیان گذاران شرکت ایسوز

این شرکت توسط چهار مهندس سابق برند ایسر در تایپه تایوان تاسیس شد که نام کامل آنها ایسوس تک میباشد و نام ایسوس را از پگاسوس گرفته اند که اسب بالدار یونان باستان است .

ایسوس به غیر از کشور محل تولد خود در ۵ قاره دنیا نیز نمایندگی دارد و برند بسیار فعال و معتبری محسوب میشود. ایسوس را معمولا  برندی خوشنام در دنیا میشناسند .

این برند همیشه پیشگام بوده و محصولاتی با کیفیت و کانفیگ های عالی به کاربران خود ارائه داده است .

نمایندگی ایسوز

نمایندگی ایسوز

از دیگر محصولات موفق برند نمایندگی ایسوز میتوان به پروژکتور های ایسوس اشاره کرد که شاید انقلابی در زمینه پروژکتور های دنیا بوجود آورده است و بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا از این برند برای پرژکتور های خود استفاده میکنند .

جالب توجه است که این برند توانسته در زمینه پرژکتورها هم موفقیت های بسیاری کسب کند که در نوع خود بی همتاست .

اما محصولی که به قولی قوائد بازی را عوض کرد لپ تاپ های Eee pc بود که با این محصول ایسوز نه تنها بسیاری از جوایز تکنولوژی دیجیتال با درو کرد بلکه به سود های هنگفتی رسید و نام خود را در جهان با این محصولش ثبت کرد.

این لپ تاپ ها قابلیت هایی داشتند که قبل از آن هیچیک  از لپ تاپ های قبل نداشته اند از جمله کاربری اسان و اتصال به اینترنت که در آن زمان شگفتی آفرین بود  برند های مثل ایسر و لنوو دنباله روی ایسوس،  مدل هایی شبیه این مدل را تولید کردند .

نمایندگی ایسوز در ایران

نمایندگی ایسوز در ایران شعبات و نمایندگی های بسیاری دارد شاید ایسوس هم میداند که مردم ایران دیوانه تکنولوژی هستند و از این فرصت استفاده کرده است .

شاید اسم ایسوس و تکنولوژی گره خورده و بسیاری از ایرانی ها از نمایندگی های ایسوس در روز دیدن میکنند و خدمات پس از فروش خود را به این نمایندگی ها و مراکز تعمیر میسپارند ایسوس برندی قدرتمند در دنیا است .

اما بسیاری این برند را با برند های رده پایین تر مقایسه میکنند که شاید این مخاطبان آی تی و تکنولوژی دیجیتال اطلاعات کافی ندارند .

ایسوز بزرگترین تولیک کننده لپ تاپ در سال ۲۰۱۰

ایسوز در سال ۲۰۱۰ توانست سومین شرکت بزرگ دنیا در زمینه تولید لپ تاپ باشد که این عنوان در دنیا سرو صدای بسیاری کرد و باعث شد که این برند محبوب تر از قبل در دنیا کار خود را ادامه دهد .

ایسوز در بسیاری از شهر های ایران نمایندگی دارد و حضور فعالی در عرصه تکنولوژی دارد اما ما ایرانی ها بیشتر از لپ تاپ های ایسوس خاطره خوبی داریم چرا که لپ تاپ های ایسوس به لپ تاپ هایی با ماندگاری و اصطلاحا سخت جان هستند.

علاوه بر کیفیت خوب این لپ تاپ ها میتوان دید که قیمت مناسبی هم دارند و بسیاری از مردم ایران مخاطب و طرفدار برند ایسوز هستند نمایندگی های ایسوس در ایران بسیار ید طولایی در زمینه تعمیر دارند .

شاید با تجربه ترین تکنسین ها و مهندسان در ایران در نمایندگی های ایسوس حاضر هستند و بسیاری از آنها دوره های بین المللی دیده اند .

3/5 - (2 امتیاز)

One thought on “نمایندگی ایسوز

  • By حمداله یارعلی - Reply

    سلام بنده مغازه فروش وتعمیرات لپ تاپ وکامپیوتر دارم قصد دارم که نمایندگی محصولات شما رو بگیرم خواستم شرایط نمایندگی رو بدونم ممنون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>