نمایندگی ایسوس اصفهان

نمایندگی ایسوس اصفهان

نمایندگی ایسوس اصفهان

نمایندگی ایسوس اصفهان گزارش میدهد ایسوس شرکنی است که در اوایل حضور تکنولوژی در ایران حضور فعال داشته و جزو برند های  محبوب ایران محسوب میشود .

ایسوس تقریبا در هر محصولی که تولید کرده است موفقیت های بسیار زیادی کسب کرده و به بالاترین قله های سود دهی رسیاده است .

تنوع ظاهری کالا ها ، کاربری های مختلف ، کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب از جمله ویژگی های مهم برند ایسوس است که در محصولات متفاوت خود در نمایندگی های سراسر ایران اراده میدهد .

از محصولات ایسوس میتوان به لپ تاپ ، آل این وان ، تبلت ، ال سی دی ، کارت گرافیک ، مانیتور های مختف و تجهیزات شبکه اشاره کرد .

ایسوس در اکتبر سال ۲۰۱۰ به انتخاب مجله آی دی سی سومین برند بزرگ دنیا در زمینه تولید کامپیوتر های خانگی در دنیا شد و در اوایل سال ۲۰۱۶ نیز به رتبه دوم رسید که این موفقیت های بسیار بزرگی برای ایسوس و نمایندگی هایش در پنج قاره دنیا محسوب میشود .

نمایندگی ایسوس اصفهان

نمایندگی ایسوس اصفهان

تاریخچه ایسوس

ایسوس در سال ۱۹۹۰ توسط چهار مهدنس که سابقا در برند ایسر کار میکردند تاسیس شد و نام ایسوس از اسب بالدار افسانه ای یونان باستان پگاسوس گرفته شده که نام کامل این برند ایسوس تک میباشد.

شعار این برند این است ( در جستجوی  شگفتی ) و واقعا همچنان شهار خود توانسته است موفقیت های شگفت انگیزی در سطح دنیا کسب کند .

کارشناسان نمایندگی ایسوس اصفهان معتقدند یکی از آنها این است که ایسوس را پدر مین بورد دنیا میدانند چراکه ایسوس در هر زمینه و هر کاربری مادر بود هایی با کیفیت بالا تولید میکند .

در سال ۲۰۰۹ ایسوس و مادر بورد هایش در بیش از ۳۰% کامپیوتر های دنیا حضور داشته اند و این باعث شده که ایسوس در زمینه مادر برود با فاصله زیادی از رقبا قرار گیرد .

تنوع محصولات

لپ تاپ های مختلفی ایسوس تولید میکند که برخی از آنها مختص بازی هستند و گیمیر ها علاق خاصی تولیدات این برند دارند چرا که علاوه بر لپ تاپ های با کیفیت کارت گرافیک های برند ایسوس در یرایر دنیا جزو خوب های کارت گرافیک ها میباشد .

در سال ۲۰۰۷ موقعی که ایسوس تنها ۱۷ سال بود که تاسیس شده بود انقلابی در تمام تکنولوژی دیجیتال صورت داد و آن هم محصول ای پی سی بود که این محصول توانسته بود نگاه تمام جهانیان را به ایسوس جلب کند و ۳۲۶۸ جایزه و گواهینامه بین المللی برای این برند به ارمغان بیاورد .

ای پی سی یک کامپیوتری بود شبیه به لپ تاپ های امروزی که بسیار سبک و ارزان بود برنامه هایی داشت که قابلیت دسترسی به اینترنت داشتند و بدون دانش خاصی میشد از ای پی سی ها استفاده کرد.

بررسی های نمایندگی ایسوس اصفهان نشان میدهد بعد از ایسوس بسیاری از برند ها تلاش کردند محصولی شبیه ای پی سی تولید کنند که از جمله آنها اچ پی ، دل و لنوو بودند .

نمایندگی ایسوس اصفهان

نمایندگی ایسوس اصفهان

ایسوس در سراسر ایران

ایسوس تقریبا در تمام شهر های ایران شعبه دارد و از شعبات مهم آن نمایندگی ایسوس اصفهان است.

این نمایندگی با استفاده از بهترین تجهیزات و بالاترین تکنولوژی های موجود در زمینه خدمات پس از فروش و بهترین کارشناسان در زمینه فروش توانسته بهترین خدمات را به مردم اصفهان و شهر های اطراف ارائه کند.

اصفهان به عنوان یکی از ۳ کلان شهر کشورمان ایران بسیار شهر حساسی برای امر تکنولوژی دیجیتال محسوب میشود و برند ایسوس هم مانند خیلی از برند ها در شهر اصفهان دارای نمایندگی های فعال است.

ایسوس در اصفهان

Asus توانسته بسیاری از نظر های مثبت را در شهر اصفهان به خود جلب کند . مردم اصفهان هم از نمایندگی ایسوس اصفهان در شهرشان راضی هستند و ایسوس در این شهر هم مانند بسیاری از شهر ها محبوب است .

این برند تمام تکنولوژی ها و تجهیزاتی که با پیشرفت تکنولوژی روز به روز پیشرفت میکنند را در کشور توانسته است وارد کند .

این در حالی است که بسیار ی از برند های بزرگ دنیا فعال در ایران قادر به تامین لوازم جانبی و تجهیزات خود در کشور نیستند. اما ایسوس بی توجه به تمام محدودیت ها همیشه سعی داشته است که در نمایندگی های خود در سراسر ایران بهترین خدمات پس از فروش را به کاربران خود رائه کند .

 

2 thoughts on “نمایندگی ایسوس اصفهان

 • By شفیعی - Reply

  سلام.
  لپ تاپ من ضربه خورده و بدنش شکسته. البته صفحه سالمه. آیا امکان تعمیرش وجود داره؟
  با تشکر

  • By سهیل مهدی زاده -

   بله امکانش هست البته دستگاهتون باید از نزدیک دیده شود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>