نمایندگی تبلت ایسوس

به گزارش نمایندگی تبلت ایسوس ,ایسوس از برند هایی در دنیا است که توانسته در بسیاری از زمینه ها و محصولات حضور فعال داشته باشد . بسیاری از مردم دنیا از این برند استقبال کرده اند و از کاربران این برند محسوب میشوند این شرکت کار خود را در سال ۱۹۹۰ در کشور تایوان و شهر تایپه شروع کرد . نام ایسوس را از پگاسوس که نام اسب بالدار و افسانه ای یونان باستان انتخاب کردند . برند ایسوس توسط چهار مهندس سابق برند ایسر تاسیس شد که نام برند ایسوس هم بی شباهت به برند ایسر نیست .

نمایندگی تبلت ایسوس

نمایندگی تبلت ایسوس

ایسوس محصولات بسیاری را در زمینه تکنولوژی های دیجیتال تولید و به سراسر دنیا ارسال میکند . این برند محصولاتی همچون تبلت ، کارت گرافیک ، لپ تاپ ،پرژکتور ،مادربورد و ال سی دی را در زمینه ای فعالیت خود دارد . شاید ایسوس را در سراسر دنیا با مادر بورد هایش بیشتر بشناسند و لقب پدر مین بورد دنیا را  به ایسوس داده اند . این برند توانسته در سال ۲۰۰۷ با مادر بورد هایش در بیش از ۳۰% کامپیوتر های جهان حضور داشته باشد .

نمایندگی تبلت ایسوس

نمایندگی تبلت ایسوس

دلایل موفقیت ایسوس

از دلایل موفقیت های این برند این است که ایسوس هر ماد بوردی با هر کارایی را تولید کرده و سعی داشته که کیفیت فوق العاده ای ارائه دهد و در تمام نمایندگی های خود دارای خدمات پس از فروش فعال است .

ایسوس در سال ۲۰۰۹ انقلابی در عرصه دیجیتال بنا کرد که آن با یک محصول رقم خورد . این محصول ای پی سی نام داشت که محصولی شبیه به لپ تاپ های امروزی بود و بسیاری از کارشناسان ای پی سی را پدر لپ تاپ های امروزی میدانند . این محصول نیازی به تجهیزات و لوازم جانبی مرسوم آن روز ها نداشت و کاربری آن بسیار ساده بود طوری که هر کسی میتوانست بدون احتیاج به دانش خاصی از این محصول استفاده کند.

مشخصات Eee pc Asus

نمایندگی تبلت ایسوس

نمایندگی تبلت ایسوس

سبک وزن بودن و دسترسی آسان به اینترنت از دیگر خصوصیات ای پی سی بود . ای پی سی توانست ۳۲۶۸ جایزه و گوهینامه بین المللی را برای ایسوس به همراه بیاورد و نه تنها چشم جهانیان را به این برند معطوف کرد بلکه تمام برند های مطرح آن دوران به دنباله روی از ایسوس کامپیوتر هایی شبیه ای پی سی تولید کردند .

تبلت ایسوس

ایسوس در زمینه تبلت هم به موفقیت های زیادی رسیده و محصولات خوبی توانسته است در نمایندگی های خود برای فروش بگذارد اما این راه برای ایسوس از اول هموار نبود آنها در سال ۲۰۱۲ مدل تبلتی را با همکاری گوگل تولید کردند به نام نکسوس که علاوه بر قابلیت های خوبش مورد اقبال عموم قرار نگرفت.

بعد تر به طبع کامپیوتر های موفق ای پی سی سری تبلت های ای را روانه بازرا کردند که باعث شد ایسوس هم مدعی در زمینه تبلت باشد و اما در سال های اخیر ایسوس توانسته با تبلت های زن پد که بیش از ۱۸ مدل از آنها در جهان و نمایندگی تبلت ایسوس وجود دارد در زمینه تبلت هم این برند به سود آوری های زیادی برسد .

ارزش شرکت ایسوس

نمایندگی تبلت ایسوس

نمایندگی تبلت ایسوس

ایسوس بیش از ۱۰۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا دارد و ارزش این شرکت بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار است و تقریبا در هر زمینه ای که این برند فعالیت داشته به موفقیت های زیادی رسیده است تبلت ایسوس در تمام نمایندگی تبلت ایسوس در سراسر کشورمان موجود است و میتوان ایسوس را برند موفق در ایران هم دانست .

از دلایل محبوبیت این برند میتوان کیفیت خوب و قابل قبول این برند در زمینه تبلت ها و محصولات دیگرش دانست و اما مهم ترین دلیل شاید خدمات پس از فروش ایسوس باشد که در ایران زبان زد است ایسوس بهترین تجهیزات را برای تعمیرات خود از سراسر جهان با بیشترین استاندارد ها گرد هم آورده است . و توانسته تمام نیاز های کاربران خود را در زمینه لوازم جانبی و لوازم یدکی برطرف کند . این در حالیست که بسیاری از برند ها به خاطر وجود تحریم ها و مسایل سیاسی قادر به تامین لوازم جانبی خود نیستند.

اما ایسوس علاوه بر تامین تمام نیاز های بازار و کاربران خودش در زمینه تعمیرات تیم هایی از بهترین مهندسان ، کارشناسان و تکنسین ها گرد هم آورده که باعث رضایتمندی تمام مشتریانش شده و کاربران ایرانی از این برند راضی هستند .