نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات ایسوس گزارش میدهد بسیاری از برند های بزرگ دنیا در زمینه تعمیرات خود بسیار فعال هستند و با استفاده از نمایندگی های خود در سراسر دنیا امر تعمیرات محصول خود را ارائه میدهند . اینکه در محصولی که خریداری میکنید بعد از مدت ها استفاده مشکلی بروز کند امری بدیهی است .

چراکه با استفاده از از دیوایس خودتان در طولانی مدت بعضی از قطعات فرسوده میشوند و احتیاج به تعمیرات دارند پس اینکه شما بعد از مدت ها استفاده از محصولی که خریداری کردید این محصول به تعمیر احتیاج داشته باشد امر عجیبی نیست پس باید به نمایندگی تعمیرات مراجعه نمایید .

نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات

بررسی و تشخیص

اما بسیاری از مشکلات نرم افزاری هستند که با آپدیت های جدی و یا اشتباهات کاربران و یا حتی ویروس بروی یک دیوایس ایجاد میشود . شما با جستجو در اینترنت و دیدن آموزش های مختلف میتوانید بسیاری از مشکلات  نرم افزاری خود را حل کنید که بسیاری از آموزش ها در همین سایت موجود است .

 

رفع مشکل سخت افزاری و نرم افزاری

اما اگر شما به مشکل نرم افزاری بخورید که قادر به حل آن نباشید و یا مشکل سخت افزاری داشته باشید احتیاج به مراجعه به نمایندگی تعمیرات دارید اگر کالای شما دارای گارانتی باشد که  میتوانید با مراجعه به خدمات پس از فروش کالای خود مشکل خود را حل کنید.

ولی اگر کالای شما دارای گارانتی نیست و یا گارانتی آن تمام شده باید به  نکات مهمی توجه کنید .

از این نکات میتوان به مهم ترین آن اشاره کرد که به هیچ عنوان دیوایس خود را به یک مرکز تعمیرات غیر مجاز و تایید نشده نبرید و به این مراکز مراجعه نکنید .

مراکز تعمیر غیر مجاز

مواردی بودند که برای نزدیک بودن این نوع مراکز و یا قیمت ارزان تر آنها به این مراکز برای تعمیر مراجعه کردند به عنوان مثال لپ تاپ خود را این مراکز تحویل دادند و بعد از چندین روز اقدام به تحویل آن کرده اند مشکل کوچک لپ تاپ حل شده بود ولی ال سی دی لپ تاپ دچار مشکل شده .

با مراجعه به همان مرکز تعمیر این مرکز از قبول کردن اشتباه خود سر باز میزند و به خود میگویید کاش از ابتدا به نمایندگی تعمیرات اصلی مراجعه میکردید .

مشکل لپ تاپ چند برابر شده و حتی در برخی از موارد دیده میشود که یک کاربر بعد از چند وقت متوجه میشود که قطعات دستگاهش با قطعات غلابی عوض شده و این مشکلات میتواند یک مشکل کوچک را چند برابر کنند و شما به عنوان کاربر باید حواستان بسیار جمع باشد که در کدام نمایندگی تعمیرات اقدام به تعمیر دیوایس خود میکنید .

نمایندگی تعمیرات

نمایندگی تعمیرات

نمایندگی ایسوس

ایسوس شرکتی است که جزو برند های مطرح دنیاست و از غول های تکنولوژی محسوب میشود این شرکت در سال  ۱۹۹۰ توسط چهار مهندس که سابقا در برند ایسر مشغول به کار بودند تاسیس شد .

بررسی های نمایندگی تعمیرات نشان میدهد این برند در زمینه های تولید محصولات مختلفی فعالیت میکند و در تمام این زمینه ها موفقیت های بسیار زیادی کسب کرده است  . از جمله این محصولات می توان به لپ تاپ ، تبلت ، کارت گرافیک ، ماردبورد ، ال سی دی و تجهیزات شبکه اشاره کرد که ایسوس را در سراسر دنیا به پدر مارد بورد دنیا میشناسند .

ایسوس یکی از پرفروش ترین ها

چراکه در سال ۲۰۰۹ توانست در بیش از ۳۰% تمام کامپیوتر های دنیا با مادر بورد هایش حضور داشته باشد همچنین Asus در سال ۲۰۱۰ توانست لغب سومین برند پرفروش کامپیوتر های خانگی در دنیا شود که این لغب در سال ۲۰۱۶ به رتبه دوم رسید.

به گزارش نمایندگی تعمیرات ابن باعث شد که موفقیت های شرکت ایسوس ادامه دار باشد و بسیاری از شرکت های رقیب هم به تقلید از ایسوس اقدام به تولید محصولاتی مشابه محصولات ایسوس میکنند .

نمایندگی ایسوس در ایران

ایسوس در سراسر کشورمان و در بیشتر کلان شهر ها دارای نمایندگی تعمیرات و نمایندگی فروش است و توانسته با وارد کردن بهترین تجهیزات تعمیر و بهترین لوازم جانبی و یدکی خدمات پس از فروش خود را به نحوی تازه در نمایدگی های خود به کاربران ایرانی ارائه کند .

ساختار سازمانی ایسوس

این شرکت با تشکیل تیم هایی متشکل از مهندسان ، کارشناسان ، تکنسین ها وپرسنل بسیار حرفه ای در زمینه تعمیرات توانسته خدمات خوبی ارائه کند . همچنین ایسوس و خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات را میتوان جزو سه برند برتر فعال در ایران نامید .

اکثر کاربران تکنولوژی دیجیتال با هر کاربری که از محصولات ایسوس استفاده میکنند برند ایسوس برند محبوبشان است و در فضا وب میتوان نظر های مثبت کاربران را از این برند مشاهده نمود.

5/5 - (1 امتیاز)

One thought on “نمایندگی تعمیرات

  • By حمید موحد - Reply

    سلام لب تابم کارت شبکه رو نمیشناسه یک ماه دنبال آدرس جهت گارانتی هستم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>