گارانتی ایسوس

گارانتی ایسوس

گارانتی ایسوس

 

گارانتی ایسوس گزارش میدهد این برند بسیار برند بزرگی در دنیا و یکی از غول های تکنولوژی دیجیتال در سراسر دنیا محسوب میشود . خیلی ها این برند را چینی میدانند در صورتی که این برند در سال ۱۹۹۰ در شهر تایپه تایوان تاسیس شد .

چهار مهندسی که این برند را تاسیس کردند سابقا در برند ایسر فعال بودند و نام ایسوس را از اسب بالدار و افسانه ای یونان باستان به نام پگاسوس انتخاب کردند .این نام شبیه برند سابق این چهار مهندس است اما نام کامل این شرکت ایسوس تک است .

گارانتی ایسوس

گارانتی ایسوس

محصولات ایسوس

ایسوس توانسته بسیاری از محصولات مهم بازار دیجیتال را تولید کند و در اغلب آنها به موفقیت های چشم گیری دست یابد . ایسوس محصولاتی همچون لپ تاپ ، تبلت ، ال سی دی ، کارت گرافیک ، مادر بورد و تجهیزات شبکه اشاره کرد .

ایسوس را در تمام دنیا به پدر مادر بورد های دنیا میشناسند چراکه توانسته در هر زمینه ای با توجه به نیاز های کاربران مادر بورد تولید کند از جمله مادر بورد های سرور ، ماینینگ ، گیمینگ و مادر بورد های کامپیوتر های خانگی که باتوجه به کیفیت خوبشان تقریبا بازار را قبضه کرده اند و با فاصله پرفروش ترین مادر بورد ها را در دنیا دارند .

در سال ۲۰۰۹ برند ایسوس و مادر بورد هایش در بیش از ۳۰% کامپیوتر های تمام جهان حضور داشته است که این موفقیت بسیار بزرگی بوده و سود های هنگفتی را روانه برند محبوب ایسوس کرده است.

نکات قبل از خرید

کارشناسان گارانتی ایسوس اعتقاد دارند شما هنگام خرید باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید . باید دقت کنید که محصولی که انتخاب می کنید هماهنگ با نیاز های شما باشد و دقیقا کارایی که می خواهید را به راحتی انجام دهد.

مثلا یک لپ تاپی که شما برای بازی انتخاب میکنید با لپ تاپ معمولی فرق دارد و از نظر مشخصات فنی مشخصات دیگری دارد . و اما نکته دیگر این است که شما قیمت لپ تاپی که میخواید اقدام به خرید آن کنید هم با بقیه برند ها و هم با مشخصات فنی متفاوت بررسی کنید .

این عمل باعث میشود که شما بهترین انتخاب را داشته باشید . و اما مهمترین فاکتور برای یک خرید خوب گارانتی است . گارانتی ایسوس مرحله ای است که شما باید تمام توجهتان برروی آن بگذارید .

مبحث گارانتی

مساله گارانتی معمولا بخاطر هیجانات هنگام خرید کم اهمیت گرفته میشود اما زمانی که محصول خریداری شده به مشکلی بر بخورد شما متوجه اهمیت گارانتی میشوید .

بسیاری از گارانتی های متفرقه و غیر رسمی وجود دارند که به خاطر قیمت کمشان بعضی ها اقدام به خرید این نوع محصولات میکنند مثلا کالایی هست که با ۲۰۰ هزار تومن ارزان تر و گارانتی بی نام و غیر معتبر فروخته میشود و خریداران اقدام به خرید آن میکنند .

بعد از بروز مشکل به مرکز مراجعه میکنند و بسیاری مشکلات دیگری برای دستگاهشان پیش می آید که شاید میلیون ها تومن ضرر میکنند . پس شما باید به هنگام خرید به نوع گارانتی ایسوس خود دقت کنید که معتبر و مورد تایید برند مورد نظر باشد .

گارانتی ایسوس

گارانتی ایسوس

فعالیت ایسوس در ایران

ایسوس از جمله برند هایی است که که در ایران حضور فعال دارد و توانسته اعتماد بسیاری از کاربران تکنولوژی دیجیتال را جلب کند. گارانتی ایسوس از جمله معتبر ترین گارانتی های موجود در کشور است .

با توجه به پیشرفت تکنولوژی نوع اسمبل شدن قطعات بروی یک دیوایس تغییر بسیاری نسبت به ۱۰ سال گذشته کرده است که این تغییرات احتیاج به ادوات و تجهیزات بسیار پیشرفته ای دارد .

بسیاری از مراکز تعمیر غیر معتبر قادر به واردات این نوع دستگاه ها نیستند ولی نمایندگی ها و گارانتی ایسوس توانسته بسیار موفق در این زمینه عمل کند . ایسوس تیم هایی تشکیل داده که این تیم ها از مهندسان ،کارشناسان و تکنسین هایی تشکیل شده که در نوع خود بی همتا هستند .

کارشناسان نمایندگی ایسوس

این کارشناسان بسیار با تجربه و با علم و دانش بالا توانسته اند تمام نیاز های تعمیری نمایندگی های گارانتی ایسوس را برطرف کنند که باعث رضایت بسیاری از کاربران شده است .

شما هم میتوانید با سرچ در گوگل نظر کاربران را در زمینه گارانتی ایسوس مطالعه کنید و دریابید که کاربران این برند را محبوب خود میدانند و خدمات گارانتی ایسوس را بسیار حرفه ای ارزیابی کرده اند .

5/5 - (1 امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>