خدمات پس از فروش ایسوس

خدمات پس از فروش ایسوس

خدمات پس از فروش ایسوس

خدمات پس از فروش ایسوس مساله ای است  که شما در زمان خرید یک محصول دیجیتال باید آن بسیاری توجه کنید . این نکات باعث میشود که شما بهترین خرید را داشته باشید و سالها از خرید خود راضی بمانید .

شما در مرحله اول باید دقیقا بدانید محصول ایسوس که خریداری میکنید برای چه کاربری مورد استفاده قرار خواهد گرفت . این موضوع مهم است و میتواند بودجه شمارا مشخص کند .

خدمات پس از فروش ایسوس

خدمات پس از فروش ایسوس

بعد از آن باید با بقیه برند ها با مشخصات فنی مشابه مقاسیه کنید . این مقایسه ممکن است نتیجه خرید شما را مشخص کند اما مهم ترین نکته که شما در هنگام خرید باید به آن دقت کنید خدمات پس از فروش است .

برخی از کاربران به خاطر هیجانات هنگام خرید مساله مهم خدمات پس از فروش را فراموش میکنند و با بروز کوچکترین مشکل در دیوایس خودشان نمی دانند چه کنند و همین باعث میشود که حتما شما به مقوله خدمات پس از فروش ایسوس دقت کافی داشته باشید .

تفاوت مراکز خدمات

ممکن است یک محصول با خدمات پس از فروش غیر معتبر ۲۰۰ هزار تومان ارزان تر باشد و دقیقا همان مدلی باشد که شما میخواهید محصول را خریداری میکنید اما چند وقت بعد محصول دچار مشکل میشود .

برای حل مشکل باید به سراغ همان گارانتی غیر معتبر بروید ولی در بسیاری موارد بوده که این مراکز غیر معتبر با دانش کم و بدون تجهیزات با عاث شدند که ضرر های بسیاری به دیوایس وارد شود .

معلوم میشود که بخاظر ۲۰۰ هزار تومان ضرریی میلیونی به دیوایس وارد شده . پس مساله خدمات پس از فروش مهم ترین نکته هنگام خرید یک محصول دیجیتال است .

ایسوس

به گزارش مزکز خدمات پس از فروش ایسوس با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و نوع تعمیرات هم تغییر کرده . به عنوان مثال نوع نصب شدن قطعات بروی بورد یک لپ تاپ تفاوت زیادی با سالهای پیش دارد و این نوع اسمبل شدن قطعات هم در هنگام تولید و هم در هنگام تعمیر نیاز به تجهیزات پیشرفته دارد .

مثل گذشته نیست که هر کسی با کمی دانش و یک هویه و لحیم بتواند یک قطعه را عوض کند و یا چیزی را تعمیر کند امروزه بسیاری از تجهیزات  پیشرفته گرانقیمت هستند و بسیاری از مراکز تعمیر غیر مجاز قدر به واردات این تجهیزات نیستند .

اما خدمات پس از فروش ایسوس توانسته تمام نیاز های تجهیزات تعمیرات را برای ایران مرتفع کند و با استفاده از این تجهیزات بهترین خدمات پس از فروش را به کاربران خود ارائه دهد .

خدمات پس از فروش ایسوس

خدمات پس از فروش ایسوس

کارشناسان خبره ایسوس

همچنین ایسوس با تشکیل تیم هایی متشکل از کارشناسان ، مهندسان و تکنسین های زبده و کار بلد توانسته که جزو سه گارانتی معتبر ایران باشد و بسیاری از این کارشناسان برای بهتر شدن خدمات دوره های بین المللی دیده اند .

این مساله باعث شده نوع خدمات دهی برند ایسوس در زمینه خدمات پس از فروش ایسوس بسیار حرفه ای باشد .

ایسوس جزو برند هایی است که از اوایل حضور تکنولوژی در ایران فعال بوده و این شرکت در سال ۱۹۹۰ میلادی که سال ۱۳۶۹ شمسی میشود تاسیس شده است که موفقیت های بسیاری را در این ۲۸ سال توانسته است کسب کند.

تاریخچه ایسوس

ایسوس برندی است که در کشور تایوان و شهر تایپه تاسیس شده ولی برندی جهانی محسوب می شود چراکه در تمام ۵ قاره فعال است این برند توسط چهار مهندس که سابقا در برند ایسر مشغول بودند تاسیس شد که نام ایسوس را از اسب بالدار و افسانه ای یونان باستان به نام پگاسوس انتخاب کردند .

نام کامل این برند ایسوس تک است . از محصولات ایسوس میتوان به لپ تاپ ، تبلت ، کارت گرافیک ،کامپیوتر های آل این وان ، مادر بورد ،ال سی دی و تجهیزات شبکه اشاره کرد که توانسته است در تمام این محصولاتی که خدمت شما عنوان شد موفقیت های چشمگیری کسب کند .

خدمات پس از فروش ایسوس نه تنها در ایران بلکه در دنیا مثال زدنی است این شرکت با تمرکز بروی خدمات پس از فروش توانسته همیشه رضایت مشتریان را کسب کند .

با پیشرفت روز به روز در این مساله توانسته است که پروسه تحویل ، عیب یابی ، و تعمیر را به حداقل زمان ممکن برساند . شما هم میتوانید با جستجو در موتور های جستجو گر مانند گوگل نظر کاربران را راجع به این برند جویا شوید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>