نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس از جمله برند های موفق دنیا میباشد که کار خود را در سال ۱۹۹۰ در شهر تایپه تایوان شروع کرد . بنیان گذاران ایسوس چهار مهندس بودند که سابقا در کمپانی ایسر مشغول به کار بودند ایسوس از جمله برند های مطرح دنیا محسوب میشود که توانسته در سال های فعالیت خود موفقیت های بسیاری را کسب کند نام ایسوس از کلمه پگاسوس که نام اسب بالدار و افسانه ای یونان باستان است انتخاب شده.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

این برند در مدت کمی توانست به یکی از غول های تکنولوژی در دنیا تبدیل شود و در سال ۲۰۱۰ این شرکت سومین شرکت بزرگ تولید کننده کامپیوترهای خانگی لقب گرفت و در ادامه بسیاری از موفقیت ها برند ایسوس را در سطح جهانی خدمت شما خواهیم گفت  .

محصولات ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس محصولات زیادی را هر ساله به سراسر جهان ارسال میکند که از آنها میتوان به مادر بورد ، کارت گرافیک ، لپ تاپ ، تجهیزات سرور ، اسمارت فون ها و پروژکتور اشاره کرد اما در تمام زمینه ها و محصولات تمام دنیا ایسوس را پدر مادر بورد دنیا میدانند ایسوس توانسته با تولید مادر بورد ها با کاربری های مختلف حتی مادربورد سرور خود را به بزرگ ترین کمپانی تولید مادر بورد در دنیا تبدیل کند طوری که در سال ۲۰۰۹ نزدیک به ۳۰% تمام کامپیوتر های دنیا مادربورد شان از برند ایسوس بوده است .

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

لپ تاپ های ایسوس اما بسیار در بین ما ایرانی ها محبوب است طوری که میتوان گفت لپ تاپ های ایسوس از جمله سخت جان ترین لپ تاپ های دنیا هستند و سال های  سال  کار میکنند با کانفیگ های عالی ایسوس این برند توانسته نظر بسیاری از کاربران تکنولوژی دیجیتال را به خود جلب کند طوری که از هر قشری با هر کاربری با این برند ارتباط خوبی دارند حتی گیمرها که ساعت های طولانی بازی های بسیار سنگین را در لپ تاپ خود باز میکنند هم از این برند لپ تاپ راضی هستند .

اما یکی از مهم ترین محصولات ایسوس که میتوان گفت قواعد بازی را برای همیشه عوض کرد و انقلابی در تمام تکنولوژی دیجیتال ایجاد کرد لپ تاپ های ای پی سی بود که توانست ۳۲۶۸ جایزه و گواهینامه بین المللی با این محصول کسب کند این محصول نه تنها برای کمپامی ایسوس بسیار سود آور بود بلکه بسیاری از برند های دیگر به تقلید از ایسوس چیزی شبیه لپ تاپ های ای پی سی تولید کردند که میتوان گفت ای پی سی  پدر لپ تاپ های امروزی است و شاید میتوان گفت که ایسوس بنیان گذار لپ تاپ در جهان بوده و هست .

ایسوس در ایران

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

از اوایل حضور تکنولوژی در کشورمان ایسوس هم جزو برند های بود که حضور فعال در ایران داشت و توانست رضایت کاربران خود را با نمایندگی هایی که سراسر ایران دارد کسب کند .

ایسوس در تمامی شهر های بزرگ ایران دارای نمایندگی است و نمایندگی لپ تاپ ایسوس از مهم ترین نمایندگی های این شرکت در ایران است .

ایسوس با توجه به کاربران زیادی که در ایران دارد تمام نیاز های کاربران را به خدمات پس از فروش این برند مرتفع کند این برند همیشه سعی داشته که در نمایندگی های لپ تاپ خود علاوه بر اینکه همیشه جدید ترین و بهترین مدل های خود را در جهان به صورت بروز به ایران بیاورد تمرکزش از خدمات پس از فروش و نمایندگی های خود در ایران کسر نشده .

این برند بسیاری از تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات لپ تاپ های خود را از بهترین و استاندارد ترین تجهیزات موجود در دنیا انتخاب کرده و شاید همین دلیل محبوبیت این کمپانی در ایران باشد .

شما هم با جستجو در جستجو گر های مطرح فضای وب میتوانید دریابید که این برند, برند محبوبی در ایران محسوب میشود و بسیاری از کاربران ایرانی نظرات مثبتی راجع به این شرکت در اینترنت و سایت های نظر سنجی کسب کرده اند.

شما به عنوان کسی که از برند ایسوس خرید کرده اید هیچ وقت دغدغه خدمات پس از فروش یا این که در محصول شما مشکلی بروز کرده باشد را ندارید و نمایندگی لپ تاپ ایسوس در سراسر ایران همیشه کنار شما هستند و با حرفه ای ترین تیم ها مشکلات شما را حل خواهند کرد .